top of page
Electrical engineer working on circuit board

Kurumsal

Nezitech Elektronik A.Ş. olarak Türkiye'de elektronik sanayii, bilgi teknolojileri ve bunlarla ilgili sektörlerde Ar&Ge üretim yapan tüm kuruluşlara tedarik hizmeti vermekteyiz. Nezitech Elektronik A.Ş. Elektronik imalat sektöründe faaliyet gösteren firmaların rekabet gücünü arttıracak kalitede, katma değerli çözüm ve hizmetleri sunmayı misyon edinmiştir.

Elektronik malzeme tedariğinde global lider firmalardan yüklemeler yaparak elektronik komponent ihtiyacınızı karşılanmaktayız. Her hafta ABD, Avrupa ve Uzak Doğu firmalarından düzenli yüklemelerimiz yapılmaktadır. Kuruluşumuzun temel hedefi hızlı, ucuz ve kaliteli malzeme temini ve müşteri memnuniyeti ile kalıcı iş ortaklıkları tesis etmektir.

Ürün gruplarımıza yenilerini ekleyerek güncelliğini korumakta, üretimi durmuş ,zor bulunan ürünleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en kısa sürede araştırıp tedariğini sağlamaktayız. Hızlı ve kaliteli hizmeti, en iyi fiyata sunmak öncelikli hedefimizdir.

Dünyanın farklı bölgelerindeki global distribütörlerden yaptığımız ithalat; başta Yarı-İletken olmak üzere Konektör, Elektromekanik, Pasif Komponent, Trafo ve Bobin, Kablo ,PCB, LED/LCD/TFT Display’ler gibi elektronik malzemeleri kapsamaktadır.

Vizyon&Misyon

bottom of page