Partnerlerimiz
              Comus International 1978 yılında civalı tilt switches üreticisi olarak başlamış daha sonra sensör üretim ve dağıtım için Avrupa’da Assemtech firmasını kurarak kısa sürede kendini geliştirip başarıya ulaşmış bir firmadır. Hindistan’ın Chennai şehrindeki SİG Gunther Germany firmasını bünyesine katarak Reed Switch ve Reed Sensör üretiminde adını dünya çapında kalıcı hale getiren, global bir üretici firma haline gelmiştir.              Greatecs, güçlü ve yenilikçi bir üne sahip kaliteli elektronik bileşenlerinin önde gelen üreticisidir. Anahtarlar, potansiyometre, röle, optoelektronik tasarımını geliştirmesi ve üretimi konusunda uzman bir kuruluştur. 6 000 000 dan fazla farklı anahtar ve potansiyometre seçenekleri ile geniş kapsamlı ürün yelpazesi sayesinde gelişmiş tasarımların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak üretici bir firmadır.


               Asiatech Incorporation Limited (ATİ) 1998 yılından beri aydınlatmaları üzerine yoğunlaşmış üreticilerdendir. ISO 9001 CE ROHS sertifikalarına sahip olan ve yıllık ortalama 3 milyon adet LED üretimi yapan kaliteye önem veren lider LED üreticisidir.


                  Qualtek 1980 yılında kurulmuş ve kısa sürede makaron ürün gruplarında dünya lideri olmuştur. Güç elektroniği komponentleri EMI Filtreler fan ve fan aksesuarları gruplarında global çapta isim yapmış bir firmadır.
www.qualtekusa.com
                Hongju 1998 yılında kurulmuş elektronik anahtar üretiminde uzmanlaşmıştır. Her türlü elektronik switch, IEC soket ve sigorta yuvası üreten bir firmadır.


               Antenova-M2M, 2001 yılında kurulmuş kablosuz M2M loT ve yüksek performanslı antenler üretiminde dünya piyasasında lider firmalardandır. Kablosuz bağlantı uygulamalarına uyumlu RF anten çözümleri sunmaktadır.               3L Electronic Corporation 1000 den fazla çalışana sahip güçlü bir kişisel mülkiyet kuruluşudur. Dünyanın en güçlü indüktör üreticilerinden birisidir. İndüktör filtreler komponentler üretmektedir.


               Kinsun Industries elektronik bileşenler, modüler krikolar, RF Antenleri ve Stamping malzemeleri üzerinde uzmanlaşmış üretici bir firmadır ve Taiwan’da 1986 yılında kurulmuştur. Yeni ürün tasarımları, özel ürün geliştirmesiyle Telekomünikasyon, Medikal gibi birçok sektörde ürünleri kullanılmaktadır.
www.kinsun.com


             Leyconn Electronic Co.Ltd son derece hassas konnektörler üreten uzmanlaşmış dünya çapında gelişmiş işleme ve test ekipmanlarına sahiptir. Dünyanın en büyük firmalarıyla iş birliği içerisindedir. Ürünleri askeri projelerde kullanılmaktadır ve bu sayede piyasada lider bir firma olmuştur.
www.leyconn.com            Micro Crystal AG günümüzde dünyanın önde gelen mobil cihaz üreticileri için Quartz Crystal, Real Time Clark,  Osilatör gibi cihazlar üretmektedir. Bu sektörde çalıştığı firmalarla dünyada adını duyurmuş bir üretici firmadır.             Torven 2006 yılında kurulmuştur. Konektör üretimi yaparak sektöre hizmet vermektedir. Kablo aksesuarları, hassas komponentleri üreterek bunların endüstriyel kontro vel test-ölçüm cihazlarında kullanılmasını sağlamaktadır.          Zeaset, yeni enerji ekipmanları, UPS, invertör ev aletleri, aliminyum elektrolitik kapasitörler (vidalı ve takılabilir) gibi ürün gruplarında uzmanlaşmış Ar&Ge tecrübesi olan teknoloji üretim firmasıdır. Dünya piyasasında ürettiği ürün gruplarıyla önemli bir rol oynamaktadır.Yeniliklerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak istermisiniz?
Sürekli bağlantıda kalalım !